V OBDOBÍ 15. - 22. 2. 2019 BUDE PROBÍHAT STĚHOVÁNÍ  PROVOZOVNY NA NOVOU ADRESU !!!   

OD 25. 2. 2019 BUDE PROVOZOVNA OTEVŘENA NA ADRESE :  ULICE VANČUROVA  42 V OPAVĚ.  

KONTAKTUJTE MĚ NA MOBILNÍM TEL. ČÍSLE 777 568 501.        DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.Otevřeno

Pondělí - Pátek :     9:00 - 16:00

 

​​ ​​ImageImage​​ImageImageImageImageImage

Image​​​​Image​​

Image​​

O firmě

Montážní práce provádíme pouze našimi zaměstnanci. K montáži nepoužíváme živnostníky, na které nebývá vždy spolehnutí. Naší snahou je včasné plnění termínů dohodnutých se zákazníky. Dodáváme pouze kvalitní materiál, který je prověřený naší dlouholetou činností a nepodléhá reklamacím

Naši firmu jsme založili v r. 1993 za účelem provádění výstavby, rekonstrukcí a adaptací bytových i občanských staveb a to cestou suché výstavby.​

Svou činnost jsme zahájili montáži kompletního systému  sádrokartonových konstrukcí, střešních oken a tepelných izolací. Velmi záhy jsme se začali zabývat podlahami a to od provádění hrubých podlah (montovaných, prováděných suchou cestou) až po pokládku všech druhů podlah – plovoucích laminátových a dřevěných třívrstvých, korkových, marmolea, podlah s dřevěnou dýhou, klasických dřevěných palubek a podobně. Provádíme i renovace stávajících dřevěných vlysových podlah a jejich údržbu.

V této oblasti máme tedy již 25-leté zkušenosti.                         Image

Veškerou nabídku na trhu podlah naleznete v naší vzorkovně v provozovně firmy na Kasárenské 4 v Opavě. Navštivte nás, rádi se vám budeme věnovat, při rozhodování vám odborně poradíme a bezplatně provedeme zaměření i cenovou nabídku.

V současné době patří sortiment nabídky k největším v regionu.

V poslední době jsme rozšířili naše služby i o prodej a montáž obložkových zárubní a dveří. Vybrali jsme si německého výrobce firmy PRÜMHÖRMANN,  které nabízí vysokou kvalitu v různých cenových relacích i designu. Tyto dveře si můžete také prohlédnout a vyzkoušet v naší vzorkové prodejně.

Těšíme se na Vás, pomůžeme Vám vybudovat Vaše nové bydlení!