Image

KVALITNÍ PODLAHA PRO KAŽDÉHO !!!

NAŠE FIRMA JE DOVOZCEM NĚMECKÝCH PODLAH PARADOR. PROTOŽE NAKUPUJEME PŘÍMO OD VÝROBCE A NE OD PŘEKUPNÍKŮ, MŮŽEME VÁM NABÍDNOUT NIŽŠÍ CENY NEŽ KONKURENCE. PROTO NEVÁHEJTE A NAVŠTIVTE NAŠÍ PRODEJNU.

S podlahami PARADOR pracujeme už 20 let. ZaměřilI jsme se na tuto značku pro její vysokou kvalitu. Jsme rádi, že se zákazníci pro PARADOR vracejí. Mnohdy staví jejich děti nebo příbuzní. A nechtějí jinou podlahu než PARADOR

Vždy nás těší jejich prohlášení : ,,Mám od vás podlahu už 20 let a je pořád jako nová! "

                                                                                                            EKOLOGICKÉ PODLAHY PARADOR - Modular ONE

Modular ONE : Ukázková kvalita made in Germany. 

Tato designová podlaha bez PVC a změkčovadel, odolná proti vodě a obzláště tichá, si v ničem nezadá se skutečnou dřevěnou podlahou, pokud jde o vzhled a povrchové vlastnosti. Modular ONE se navíc skládá z více než 90% z obnovitelných suovin a je certifikována pro své udržitelné a zdravé vlastnosti.

Všechny dekory dřeva a kamene jsou vinikající napodobeniny, se synchronní strukturou pro autentický vzhled a povrchové vlastnosti.

Modular ONE je skutečně všestranná: snadno se čistí, je odolná, neobsahuje PVC ani změkšovadla. Povrchem a vzhledově je téměř nerozeznatelná od pravého dřeva. Díky nízké montážní výšce se podlaha obzvláště snadno renovuje a díky osvědčenému zaklapávacímu spojení se pohodlně a jednoduše pokládá.

Lepší než originál. Nače kolekce je k dispozici v mnoha různých formátech palubek, od rybí kosti a selského vzoru až po velké dlaždice, vzhled zámkových palubek a další. Kromě skvělého vzoru se naše podlahy Modular ONE vyznačují vysoce kvalitní a intenzivní strukturou povrchu. Reliéf věrně kopíruje strukturu dekoru. Výsledkem je téměř k nerozeznání od pravého dřeva.

 

 

 

Akční cena . Pouze vnaší vprodejně :              Sleva 15 - 25 % dle zakoupeného množství

                                                          

https://parador-cz.cz/katalogy/Modular%20ONE%202024%20(CZ).pdf